EVİM ÖZEL KIZ PANSİYONU
Güvenin,Konforun.Huzurun Yeni Tanımı !!!

Hakkımızda

Aralık, 2012

EVİM KIZ PANSİYONU'NA HOŞGELDİNİZ !

Pansiyonumuz 12 ay hizmet vermekte, master veya staj yapan misafirlere de yurdumuzda konaklama imkanı sunmaktadır.
Misafirlerimiz güvenli, konforlu ve aile sıcaklığında konaklayabilirler.

Üniversite demek hayatınızın dönüm noktası demektir. Bu döneminizde iyi bir eğitim alarak geleceğinizi yönlendireceksiniz. İyi bir eğitim alabilmek için tüm sorunlardan uzak bir yaşam sürmelisiniz ve kendinizi eğitiminize odaklamalısınız. Çünkü sorunlardan uzak bir beyin öğretilenleri daha iyi algılar


Pansiyon ortamı içerisinde artık dileyen tüm misafirler arkadaşlarıyla birlikte güvenli bir şekilde eğitim hayatlarını devam ettirebilecekler...Mezuniyet Kaygısı.

Aralık, 2012

Kariyer mutlak surette iyi bir eğitimin, yetenek ve azimle harmanlanması sonucu ortaya çıkan bir sonuç haline dönüşmüştür. Genç beyinlerin kariyerlerine olabilecek en tepe noktadan başlayarak ulaşmaları için eğitim aldıkları dönemde seçici algılarını okullarına adapte edebilmeleri gerekmektedir. Alınan eğitimi içselleştirilerek tam bir profesyonele dönüşmek zorunda olan bu gençlerin, aile ortamını aratmayacak ve olumsuz teferruatlarla algılarını yormayacak huzurlu bir ortama ihtiyacı vardır.

İşte tam da burda konuya biz dahil olmaktayız. Ülkemizin en değerli şeyi olan bu genç beyinlerin, konaklama, sıcak su, internet gibi gerekli olanakları dert etmek zorunda kalmadan, sadece eğitimlerine adapte olabilmelerinı sağlamak kurumumuzun misyonudur.


KIRKLARELİ BELEDİYESİ


Kırklareli Halkına, insan ve çevre odaklı, katılımcı bir anlayış içinde çağdaş belediyecilik hizmetleri sunmak çabası içindeki belediyemizin çağdaş şehircilik kaygılarıyla ortaya çıkardığı hizmetlerinden fazlasıyla istifade etmekteyiz.

Kırklareli Belediyesi >>

Odalarımız.

Pansiyonumuz, 60 yatak kapasitelidir. Odalarımız ders çalışmaya uygun, ferah ve genistir.

Tümü dış cepheye bakışlı, ferah ve gün ışığı görmektedir. Odalar 2, 3, 4, kisilik olup istenildiği takdirde tek kişilik olarak da kullanılabilir. Her odada ders çalışmaya uygun masa, misafir sayısı kadar sandalye, sehpa, özel geniş dolaplar ve ayna mevcuttur.

Detaylı Bilgi...